További információk
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 255/45R18 103W Royal EXplorer II XL |
| Szélesség | 255 |
| Profil | 45 |
| Átmérő | 18 |
| Terhelhetőségi index | 103 |
| Sebesség index | W |
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 255/45R18 103W Royal EXplorer II XL |
| Szélesség | 255 |
| Profil | 45 |
| Átmérő | 18 |
| Terhelhetőségi index | 103 |
| Sebesség index | W |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.