További információk
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 215/35R18 80V SK10 DOT20 |
| Szélesség | 215 |
| Profil | 35 |
| Átmérő | 18 |
| Terhelhetőségi index | 80 |
| Sebesség index | V |
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 215/35R18 80V SK10 DOT20 |
| Szélesség | 215 |
| Profil | 35 |
| Átmérő | 18 |
| Terhelhetőségi index | 80 |
| Sebesség index | V |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.