További információk
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 215/60R15 94W SPRINT CLASSIC DOT18 |
| Szélesség | 215 |
| Profil | 60 |
| Átmérő | 15 |
| Terhelhetőségi index | 94 |
| Sebesség index | W |
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 215/60R15 94W SPRINT CLASSIC DOT18 |
| Szélesség | 215 |
| Profil | 60 |
| Átmérő | 15 |
| Terhelhetőségi index | 94 |
| Sebesség index | W |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.