További információk
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 245/55R19 103V NY-HP187 DOT21 |
| Szélesség | 245 |
| Profil | 55 |
| Átmérő | 19 |
| Terhelhetőségi index | 103 |
| Sebesség index | V |
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 245/55R19 103V NY-HP187 DOT21 |
| Szélesség | 245 |
| Profil | 55 |
| Átmérő | 19 |
| Terhelhetőségi index | 103 |
| Sebesség index | V |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.