További információk
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 215/50R18 92W RPX800 |
| Szélesség | 215 |
| Profil | 50 |
| Átmérő | 18 |
| Terhelhetőségi index | 102 |
| Sebesség index | W |
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | Summer |
| Gumiméret | 215/50R18 92W RPX800 |
| Szélesség | 215 |
| Profil | 50 |
| Átmérő | 18 |
| Terhelhetőségi index | 102 |
| Sebesség index | W |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.