További információk
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | All Season |
| Gumiméret | 205/55R16 91V Vector4Seasons Gen3 |
| Szélesség | 205 |
| Profil | 55 |
| Átmérő | 16 |
| Terhelhetőségi index | 91 |
| Sebesség index | V |
| Tömeg | 9 kg |
|---|---|
| Évszak | All Season |
| Gumiméret | 205/55R16 91V Vector4Seasons Gen3 |
| Szélesség | 205 |
| Profil | 55 |
| Átmérő | 16 |
| Terhelhetőségi index | 91 |
| Sebesség index | V |
Értékelések
Még nincsenek értékelések.